خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۲/۰۴ ۱۳:۴۷
شناسه خبر : 25657

تمامی دانشگاه‌ها و مدارس کهگیلویه و بویراحمد تا پایان هفته تعطیل شدند.

بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد تمامی مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.   نسیم توسعه به نقل از صداوسیما: بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.  مدیرکل آموزش و پرورش این استان […] ...

بر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد تمامی مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.Image result for تعطیلی مدارس قرمز

 

نسیم توسعه به نقل از صداوسیمابر اساس تصمیم شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد همه مقاطع تحصیلی و دانشگاه های این استان تا پنجشنبه هشت اسفند تعطیل شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش این استان گفت: بر اساس تصمیم شورای سلامت استان که به ریاست استاندار برگزار شد همه مقاطع تحصیلی در استان تا پنج شنبه تعطیل است.
هادی زارع پور افزود: با توجه به بررسی های انجام شده و تصمیم شواری سلامت به منظور پیشگیری از شیوع ویروس بیماری کرونا در  استان کهگیلویه وبویراحمد تمامی مدارس دوره های تحصیلی از امروز یکشنبه چهارم اسفند تا پایان هفته تعطیل اعلام شد.
وی ادامه داد: این تصمیم به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و ضدعفونی کامل مراکز آموزشی اتخاذ شد و تعطیلی تمامی مدارس شهری و روستایی استان در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر را شامل می شود.
همچنین آقای عریان رییس دانشگاه یاسوج هم گفت: دانشگاه و خوابگاههای دانشجویی این دانشگاه نیز تا پنج شنبه تعطیل هستند.
شیوع ویروس کرونا از اواخر دسامبر گذشته (آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده‌اند و صدها نفر نیز بر اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد. 
به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان تاکنون موردی از ابتلا به بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشده است.