خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۱۹ ۱۲:۱۶
شناسه خبر : 25423

گذر پر قدرت شاخص بورس از کانال ۴۵۰ هزار واحد

شاخص بورس در لحظات ابتدایی دادوستدهای امروز بازار سرمایه با راحتی هر چه تمام‌تر و پرقدرت از ارتفاع ۴۵۰ هزار واحد عبور کرد و رکود تاریخی را از خود بجای گذاشت. نسیم توسعه به نقل از اقلیم زاگرس:  شاخص بورس در دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سرمایه، از کانال ۴۵۰ هزار واحد با قدرت عبور […] ...

شاخص بورس در لحظات ابتدایی دادوستدهای امروز بازار سرمایه با راحتی هر چه تمام‌تر و پرقدرت از ارتفاع ۴۵۰ هزار واحد عبور کرد و رکود تاریخی را از خود بجای گذاشت.بورس

نسیم توسعه به نقل از اقلیم زاگرس:  شاخص بورس در دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سرمایه، از کانال ۴۵۰ هزار واحد با قدرت عبور کرد.

 شاخص بورس در لحظات ابتدایی دادوستدهای امروز بازار سرمایه با راحتی هر چه تمام‌تر و پرقدرت از ارتفاع ۴۵۰ هزار واحد عبور کرد و رکود تاریخی را از خود بجای گذاشت.

تا کنون تعداد ۳ میلیارد و ۳۷۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۵۲۶ میلیارد تومان در ۲۷۱ هزار نوبت دادوستد شده و شاخص بورس با رشد ۱۰۴۱۰ واحدی تا این لحظه در ارتفاع ۴۵۶ هزار و ۳۰۴ واحد قرار گرفته است.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز تا کنون نام نمادهای معدنی و صنعتی گل گهر، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و صنایع پتروشیمی خلیج فارس ثبت شده است.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم تا به این لحظه روند مثبت و صعودی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۲۷۷۸واحد، کل (هموزن) ۲۲۳۱واحد، قیمت (هموزن) ۱۴۸۸واحد، آزاد شناور ۱۲۴۷۳واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم نیز به ترتیب ۷۸۳۹ و ۱۹۹۵۰واحد رشد کرده‌اند.

در بازارهای فرابورس ایران هم تا کنون با معامله ۱۳۲۴میلیون ورقه به‌ارزش ۸۰۴ میلیارد تومان در ۱۸۲هزار نوبت، آیفکس ۱۳۸ واحد رشد کرده و در ارتفاع ۵۷۹۳واحد قرار گرفته است.