۹:۳۸:۵۲ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
هشدار سید قدرت حسینی: انتخابات ناسالم از سوی فرماندار و تاجگردون/  اعتراض ۱۰ هزار نفری جلوی فرمانداری.
در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است. اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید. […]

در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است. اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید.
اولتیماتوم سید قدرت حسینی: اگر ترکیب افراد کاربر و نماینده فرماندار بر روی صندوق ها را اصلاح نکنید ما شما را اصلاح خواهیم کرد/ مسوولان امنیتی استان نگذارید گچساران و باشت آبستن خطرناکی شود

 

نسیم توسعه به نقل از آوای جنوب: سید قدرت حسینیدر همایش هم‌دلی و هم اندیشی طایفه لار با تبریک دهه فجر گفت: درود بر طایفه بزرگ لار و شیخ جلیل که همیشه افتخار آفرین بودید و افتخار می آفرینند.

وی ادامه داد: لار طایفه گمنامی نیست بلکه طایفه ای به نام و دارای سابقه عزت و شرف هم بعد از انقلاب و هم قبل از انقلاب بوده است.

حسینی با اشاره به سخنان دکتر طالبی عنوان کرد: دکتر طالبی به شیوایی سخن گفتند و دیگران جناب راهی و شرمت الله با طنز مشکلات جامعه را بیان کردند.

این کاندیدا با اشاره به اینکه امروز چندین نشست همدلی  و هم اندیشی با طوایف مختلف برگزار شد که جلسه قبل از طایفه لار نشست باشکوهی با  ایل قشقایی برگزار شد، گفت:  برخی‌ها گفته اند که رقیب شما گفته است که انتخابات مشخص است و ما رقیبی در میدان نمی‌بینیم.

حسینی اذعان کرد:  به آن رقیب می‌گویم  این مسیر را که شروع کردید و مردم  را در بحث اقتصاد و بیکاری  به روز سیاه نشانده‌اید آیا  هنوز هم  همین روند را می خواهید ادامه دهید و مردم را به روز سیاه بنشانید.

حسینی ادامه داد: رقیب ما  در جایی دیگر گفته که ما می خواهیم این روند ادامه داشته باشد که به ایشان می‌گوییم  یعنی اینکه ۶۶ دستگاه خوردو یک شبه جذب شود و در آینده هم به تعداد آنها  افزوده شود و فقط به ثروتمندانبرسیم و ضعفا را نابود کنیم.

وی  با بیان اینکه  ما آمده ایم که این بی عدالتی را از بین ببریم و مشکل معیشت مردم را مرتفع کنیم، عنوان کرد: این رقیب  در جایی دیگر گفته است که دوست دارم رقبا بیایند و برنامه کاری خود را اعلام کنند که من از همین جا برای چندمین بار اعلام می‌کنم آقای رقیب ما آماده هستیم در هر کجا که شما خواستید  در صدا و سیما  در دانشگاه و در جاهای دیگر ما حاضر خواهیم شد و به مناظره خواهیم پرداخت.

حسینی  ابراز کرد:  این رقیب گفته که همه چیز ما توهین و افترا است، من این سوال را دارم کجای کار ما توهین و افترا به شعور مردم بوده است.

وی ادامه داد:  من به رقیب خود می‌گویم آیا شما بر خیلی از افراد  که در دستگاه های مختلف مشغول به کار هستند آیا به آنها فشار نیاورده‌اید که چرا در جلسات ما شرکت می‌کنند.

حسینی  ابراز کرد: همین امروز در بهداری باشت یک نیرو که چهل سال با شما بوده امروز ایشان را اخراج کردید، شما به نیرویی با بیش از چهل سال حامی شما بوده  این دوره به دلیل اینکه از شما حمایت نکرده است، ایشان را اخراج کرده‌اید و  بعداً  حرف از ولایت و تفکر شهید سلیمانی می‌زنید.

این کاندیدا عنوان کرد: در همین بیمارستان بی بی حکیمه چقدر به مردم فشار می آورید و اذیت می کنید، به مدیران مدارس فشار می آورید که در جلسات شما حضور پیدا کنند و اگر حضور نیافتند آنها را تهدید می‌کنید.

حسینی  با بیان اینکه در کدام دوره این گونه بوده است، چه طلبی از مردم دارید که این گونه با مردم برخورد می‌کنید، ادامه داد:  من اگر بخواهم  این  رفتارها  را با دوران قبل از انقلاب مقایسه کنم خیلی از مسایل شبیه هم هستند.

وی تصریح کرد: مگر این مردم در انقلاب نبودند، شهید نداده اند چرا اینقدر مردم گچساران و باشت را تحت فشار قرار می دهید.

حسینی  اذعان کرد: من در نشست‌ها گفته‌ام  و امروز هم باز تکرار کرده‌‌ام  که  با چند عقلا مشاوره  و صحبت کنید.

این کاندیدا  اذعان کرد:  در جایی مدیران و آموزگاران می گویند ما را بخدا تحت فشار قرار می دهند که در جلسات حضور پیدا کنیم.

حسینی گفت: یک آموزگار بازنشسته در یاسوج که در خانه مخروبه زندگی می‌کرد تا عکس ایشان را در نشست من دیدند نامه زدند که این فرد خانه را تخلیه کند.

این کاندیدا  با بیان اینکه مطمئن باشید که مردم  این مسائل را می‌بینند و خود مردم با آگاهی انتخاب می کنند، افزود: هر چقدر که فشار بیاورید مردم از شما زده می شوند و به ما ملحق می‌شوند.

حسینی ادامه داد: ای کاش انتخابات دوم اسفند نبود و دوم فروردین بود آن وقت چهره واقعی شما نمایان می‌شد و رأی شما به پنج هزار نفر می رسید.

وی با بیان اینکه این مردم عزت و شرف دارند، تا کجا باید این مردم چوب کارهای اشتباه شما را بخورند این چه معیشتی است که برای مردم به  وجود آروده اید، خاطرنشان کرد:  ما مایل هستیم  شما برنامه خود را اعلام کنید و اگر برنامه شما  رفع مشکل معیشت مردم است و اگر ببینیم برنامه شما رفع این همه بی عدالتی است و کمک به معیشت مردم است مگر دلمان درد می کند برای مردم دردسر درست کنیم.

حسینی با اشاره به اینکه جمعیت طوائف مهم نیست بلکه کیفیت مهم است ادامه داد: خیلی از طوایف هستند از نظر جمعیت کم هستند اما همیشه معادلات را به هم می زنند و  قطعا طایفه لار از همین طایفه ها هستند.

وی در ادامه  با بیان اینکه  در حال حاضر معضل مهم ما  در گچساران و باشت برگزاری انتخابات سالم است، افزود:  در نشست خبری با اصحاب رسانه  یکی از خبرنگاران  از من سوال کرد که آیا در این دوره چند هزار رای خواهید داشت و آیا شما پیروز انتخابات این دوره خواهید بود و با نماینده فعلی که کاندیدای این  دوره است می خواهد رقابت کنید که من در پاسخ به خبرنگار  بیان کردم، در این دوره  رقابت من تنها با یک فرد رقیب نیست بلکه  همه ما می دانیم با سه دولت از دهیار تا رئیس جمهور گرفته با نماینده فعلی و کاندید  این دوره همراه هستند و این موضوع تنها در گچساران و باشت است  و در دیگر مکانها اینگونه نیست.

این کاندیدا  اظهار کرد: در بحث هیات‌های اجرایی، نماینده فرماندار بر روی صندوق‌های اخذ رای عدل و انصاف می گوید که باید کاربران و بازرسان باید تقسیم بر چهار بشوند  که نمی خواهید اینگونه باشد نصف بر ای شما و نصف برای سه کاندیدا این هم قبول نکردند.

حسینی  ادامه داد: به طور کلی از مجموع کل اعضای شعب اخذ رای یعنی ۷۶۵ نفر تنها فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران ۳ کاندیدا و ۶۶۰ نفر از طرفداران آقای تاجگردون است.

وی ادامه داد: در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است.

این کاندیدا با بیان اینکه مگر شما نمی خواهید انتخابات سالم برگزار کنید شما حرف از صداقت می زنید و عکس آن را عمل می‌کنید، گفت: من از همین جا به فرماندار اعلام می‌کنم ما به راحتی زیر بار فشار زورنمی‌رویم و ما تخت هیچ فشار زوری نخواهیم رفت.

حسینی ادامه داد: از استاندار، معاونان ، دستگاه امنیتی، نیروهای انتظامی و نظامی که نمیخواهند بحران به وجود بیاید جلوی این اجحاف و بی عدالتی را بگیرید و اگر نخواهید بگیرید مردم با چند هزار نفر در فرمانداری حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: ما مردان انقلاب هستیم ، این مردم شهید دادند و اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید.

حسینی ادامه داد: از آن  طرف می‌گویید انتخابات سالم اما عکس آن عمل می کنید، آن روز  هم به دستگاه امنیتی بیان کردم و گفتم رصد کنید آنها  به نفع یک کاندید خاص دارند عمل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر شناخت ندارید بشناسید با این عملکردها گچساران و باشت آبستن خطرناکی است و عامل آن فرماندار و نماینده فعلی است.

حسینی با بیان اینکه کجای مملکت این گونه است در کدام انتخابات این گونه بوده است، افزود: آقایان فرماندار، استاندار و معاونان استاندار اگر توجه نکنید اگر دقت و اصلاح نکنید کارهایتان را ما  اصلاح می کنیم.

این کاندیدا ابراز کرد: حالا که امکانات دولتی در اختیار دارید و همه ادارات را با خود همسو کرده اید  اگر این ۴۲۰نفر را اصلاح نکردید ما شما را اصلاح خواهیم کرد.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
 • RSS English News

 • RSS news

  • Coronavirus live news: South Korea sees biggest one-day jump in cases in weeks as global deaths top 350,000
   Longest official mourning period in Spain’s democracy; unrest grows in UK PM’s party over Dominic Cummings lockdown breach; WHO says Americas are new Covid-19 epicentre. Follow the latest updatesGlobal report: Germany to relax travel curbs as Spain mourns Covid-19 victimsTory unrest increases pressure on PM to sack Dominic CummingsAustralia coronavirus – liveCoronavirus latest: at a […]
  • Kyoto Animation arson suspect arrested after 10 months of burns treatment
   Thirty-six people died in atrocity that is Japan’s deadliest blaze since 2001Police in Japan have arrested the man suspected of carrying out an arson attack last year that killed 36 people, after officers waited 10 months for him to be treated for serious burns.Shinji Aoba was arrested on murder and arson charges over the attack […]
  • Hong Kong crisis: riot police flood city as China protests build
   Pro-democracy groups gather to protest against national anthem bill as Donald Trump says he is ‘displeased’ with Beijing Thousands of armed police have flooded the streets of Hong Kong in an unprecedented show of force to prevent protests against a law criminalising ridicule of China’s national anthem.In the morning rush hour police in riot gear […]
  • The corner of Minnesota that’s there by mistake
   Northwest Angle is a wedge of the US marooned in a lake and reached via Canada – remote and raw, with pleasures hard-wonThe horizon was a shifting channel of light. Cornfields grew between stands of cottonwood trees, and harvesters cruised down the double-yellow line spewing golden dust. Signs advertised gifts from Minnesota’s northland: moccasins, wild […]
  • Fast fashion: Pakistan garment workers fight for rights amid Covid-19 crisis
   Protesters demand wages at factory supplying global fashion brands, as coronavirus leads to layoffs in textile industryCoronavirus - latest updatesSee all our coronavirus coveragePolice in Karachi last week allegedly shot at hundreds of unarmed garment workers protesting outside a factory supplying denim for global fashion brands.Garment workers such as Abdul Basit, 35, claimed to have […]
  • Coronavirus latest: at a glance
   A summary of the biggest developments in the global coronavirus outbreakFollow our latest coronavirus blog for live news and updatesKey developments in the global coronavirus outbreak today include: Continue reading...
  • Tory privatisation is at the heart of the UK's disastrous coronavirus response | George Monbiot
   From PPE failures to care home tragedies, this crisis has exposed the pernicious role of corporate power in public policySee all our coronavirus coverageCoronavirus – latest updatesAmid the smog of lies and contradictions, there is one question we should never stop asking: why has the government of the United Kingdom so spectacularly failed to defend […]
  • 'Milli Violini': I was a fake violinist in a world-class miming orchestra
   Jessica Chiccehitto Hindman spent years touring America in an orchestra of gifted players who mimed to CDs. She relives their bizarre performances – and her eventual collapseA young violinist joins an award-winning ensemble led by a famous composer, only to find out that all of the musicians aren’t actually playing their instruments but are simply […]
  • Investment in global energy to drop by $400bn
   Covid-19 pandemic forecast to cause biggest slump in history after collapse in demandInvestment in global energy will fall by $400bn (£324bn) this year, the biggest slump in the industry’s history, as the Covid-19 pandemic fuels a collapse in energy demand.The International Energy Agency (IEA) said the unprecedented investment slump follows the most severe plunge in […]
  • Giant kookaburra built by Australian man during lockdown: 'People adore it'
   Farvardin Daliri built the 750kg sculpture, which laughs, to bring joy to the community An Australian man has used his time in lockdown to create a 750kg sculpture of a laughing kookaburra that he says will bring joy to the community in bleak times.Dr Farvardin Daliri, an academic and artist, debuted the huge bird this […]
 • اطلاعات