۹:۳۸:۵۲ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
هشدار سید قدرت حسینی: انتخابات ناسالم از سوی فرماندار و تاجگردون/  اعتراض ۱۰ هزار نفری جلوی فرمانداری.
در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است. اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید. […]

در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است. اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید.
اولتیماتوم سید قدرت حسینی: اگر ترکیب افراد کاربر و نماینده فرماندار بر روی صندوق ها را اصلاح نکنید ما شما را اصلاح خواهیم کرد/ مسوولان امنیتی استان نگذارید گچساران و باشت آبستن خطرناکی شود

 

نسیم توسعه به نقل از آوای جنوب: سید قدرت حسینیدر همایش هم‌دلی و هم اندیشی طایفه لار با تبریک دهه فجر گفت: درود بر طایفه بزرگ لار و شیخ جلیل که همیشه افتخار آفرین بودید و افتخار می آفرینند.

وی ادامه داد: لار طایفه گمنامی نیست بلکه طایفه ای به نام و دارای سابقه عزت و شرف هم بعد از انقلاب و هم قبل از انقلاب بوده است.

حسینی با اشاره به سخنان دکتر طالبی عنوان کرد: دکتر طالبی به شیوایی سخن گفتند و دیگران جناب راهی و شرمت الله با طنز مشکلات جامعه را بیان کردند.

این کاندیدا با اشاره به اینکه امروز چندین نشست همدلی  و هم اندیشی با طوایف مختلف برگزار شد که جلسه قبل از طایفه لار نشست باشکوهی با  ایل قشقایی برگزار شد، گفت:  برخی‌ها گفته اند که رقیب شما گفته است که انتخابات مشخص است و ما رقیبی در میدان نمی‌بینیم.

حسینی اذعان کرد:  به آن رقیب می‌گویم  این مسیر را که شروع کردید و مردم  را در بحث اقتصاد و بیکاری  به روز سیاه نشانده‌اید آیا  هنوز هم  همین روند را می خواهید ادامه دهید و مردم را به روز سیاه بنشانید.

حسینی ادامه داد: رقیب ما  در جایی دیگر گفته که ما می خواهیم این روند ادامه داشته باشد که به ایشان می‌گوییم  یعنی اینکه ۶۶ دستگاه خوردو یک شبه جذب شود و در آینده هم به تعداد آنها  افزوده شود و فقط به ثروتمندانبرسیم و ضعفا را نابود کنیم.

وی  با بیان اینکه  ما آمده ایم که این بی عدالتی را از بین ببریم و مشکل معیشت مردم را مرتفع کنیم، عنوان کرد: این رقیب  در جایی دیگر گفته است که دوست دارم رقبا بیایند و برنامه کاری خود را اعلام کنند که من از همین جا برای چندمین بار اعلام می‌کنم آقای رقیب ما آماده هستیم در هر کجا که شما خواستید  در صدا و سیما  در دانشگاه و در جاهای دیگر ما حاضر خواهیم شد و به مناظره خواهیم پرداخت.

حسینی  ابراز کرد:  این رقیب گفته که همه چیز ما توهین و افترا است، من این سوال را دارم کجای کار ما توهین و افترا به شعور مردم بوده است.

وی ادامه داد:  من به رقیب خود می‌گویم آیا شما بر خیلی از افراد  که در دستگاه های مختلف مشغول به کار هستند آیا به آنها فشار نیاورده‌اید که چرا در جلسات ما شرکت می‌کنند.

حسینی  ابراز کرد: همین امروز در بهداری باشت یک نیرو که چهل سال با شما بوده امروز ایشان را اخراج کردید، شما به نیرویی با بیش از چهل سال حامی شما بوده  این دوره به دلیل اینکه از شما حمایت نکرده است، ایشان را اخراج کرده‌اید و  بعداً  حرف از ولایت و تفکر شهید سلیمانی می‌زنید.

این کاندیدا عنوان کرد: در همین بیمارستان بی بی حکیمه چقدر به مردم فشار می آورید و اذیت می کنید، به مدیران مدارس فشار می آورید که در جلسات شما حضور پیدا کنند و اگر حضور نیافتند آنها را تهدید می‌کنید.

حسینی  با بیان اینکه در کدام دوره این گونه بوده است، چه طلبی از مردم دارید که این گونه با مردم برخورد می‌کنید، ادامه داد:  من اگر بخواهم  این  رفتارها  را با دوران قبل از انقلاب مقایسه کنم خیلی از مسایل شبیه هم هستند.

وی تصریح کرد: مگر این مردم در انقلاب نبودند، شهید نداده اند چرا اینقدر مردم گچساران و باشت را تحت فشار قرار می دهید.

حسینی  اذعان کرد: من در نشست‌ها گفته‌ام  و امروز هم باز تکرار کرده‌‌ام  که  با چند عقلا مشاوره  و صحبت کنید.

این کاندیدا  اذعان کرد:  در جایی مدیران و آموزگاران می گویند ما را بخدا تحت فشار قرار می دهند که در جلسات حضور پیدا کنیم.

حسینی گفت: یک آموزگار بازنشسته در یاسوج که در خانه مخروبه زندگی می‌کرد تا عکس ایشان را در نشست من دیدند نامه زدند که این فرد خانه را تخلیه کند.

این کاندیدا  با بیان اینکه مطمئن باشید که مردم  این مسائل را می‌بینند و خود مردم با آگاهی انتخاب می کنند، افزود: هر چقدر که فشار بیاورید مردم از شما زده می شوند و به ما ملحق می‌شوند.

حسینی ادامه داد: ای کاش انتخابات دوم اسفند نبود و دوم فروردین بود آن وقت چهره واقعی شما نمایان می‌شد و رأی شما به پنج هزار نفر می رسید.

وی با بیان اینکه این مردم عزت و شرف دارند، تا کجا باید این مردم چوب کارهای اشتباه شما را بخورند این چه معیشتی است که برای مردم به  وجود آروده اید، خاطرنشان کرد:  ما مایل هستیم  شما برنامه خود را اعلام کنید و اگر برنامه شما  رفع مشکل معیشت مردم است و اگر ببینیم برنامه شما رفع این همه بی عدالتی است و کمک به معیشت مردم است مگر دلمان درد می کند برای مردم دردسر درست کنیم.

حسینی با اشاره به اینکه جمعیت طوائف مهم نیست بلکه کیفیت مهم است ادامه داد: خیلی از طوایف هستند از نظر جمعیت کم هستند اما همیشه معادلات را به هم می زنند و  قطعا طایفه لار از همین طایفه ها هستند.

وی در ادامه  با بیان اینکه  در حال حاضر معضل مهم ما  در گچساران و باشت برگزاری انتخابات سالم است، افزود:  در نشست خبری با اصحاب رسانه  یکی از خبرنگاران  از من سوال کرد که آیا در این دوره چند هزار رای خواهید داشت و آیا شما پیروز انتخابات این دوره خواهید بود و با نماینده فعلی که کاندیدای این  دوره است می خواهد رقابت کنید که من در پاسخ به خبرنگار  بیان کردم، در این دوره  رقابت من تنها با یک فرد رقیب نیست بلکه  همه ما می دانیم با سه دولت از دهیار تا رئیس جمهور گرفته با نماینده فعلی و کاندید  این دوره همراه هستند و این موضوع تنها در گچساران و باشت است  و در دیگر مکانها اینگونه نیست.

این کاندیدا  اظهار کرد: در بحث هیات‌های اجرایی، نماینده فرماندار بر روی صندوق‌های اخذ رای عدل و انصاف می گوید که باید کاربران و بازرسان باید تقسیم بر چهار بشوند  که نمی خواهید اینگونه باشد نصف بر ای شما و نصف برای سه کاندیدا این هم قبول نکردند.

حسینی  ادامه داد: به طور کلی از مجموع کل اعضای شعب اخذ رای یعنی ۷۶۵ نفر تنها فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران ۳ کاندیدا و ۶۶۰ نفر از طرفداران آقای تاجگردون است.

وی ادامه داد: در هیات اجرایی  از مجموع ۴۲۰ نفر سایر اعضای شعب اخذ رای فقط ۱۰۵ نفر از طرفداران  ۳ کاندیدا  انتخاب کرده و ۳۱۵ نفر باقی مانده  را از طرفداران آقای تاجگردون انتخاب نموده است.

این کاندیدا با بیان اینکه مگر شما نمی خواهید انتخابات سالم برگزار کنید شما حرف از صداقت می زنید و عکس آن را عمل می‌کنید، گفت: من از همین جا به فرماندار اعلام می‌کنم ما به راحتی زیر بار فشار زورنمی‌رویم و ما تخت هیچ فشار زوری نخواهیم رفت.

حسینی ادامه داد: از استاندار، معاونان ، دستگاه امنیتی، نیروهای انتظامی و نظامی که نمیخواهند بحران به وجود بیاید جلوی این اجحاف و بی عدالتی را بگیرید و اگر نخواهید بگیرید مردم با چند هزار نفر در فرمانداری حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: ما مردان انقلاب هستیم ، این مردم شهید دادند و اگر اصلاح نکنید آقای استاندار و فرماندار بالای ده هزار نفر در فرمانداری جمع می شوند و آن وقت بیایید جمعش کنید.

حسینی ادامه داد: از آن  طرف می‌گویید انتخابات سالم اما عکس آن عمل می کنید، آن روز  هم به دستگاه امنیتی بیان کردم و گفتم رصد کنید آنها  به نفع یک کاندید خاص دارند عمل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر شناخت ندارید بشناسید با این عملکردها گچساران و باشت آبستن خطرناکی است و عامل آن فرماندار و نماینده فعلی است.

حسینی با بیان اینکه کجای مملکت این گونه است در کدام انتخابات این گونه بوده است، افزود: آقایان فرماندار، استاندار و معاونان استاندار اگر توجه نکنید اگر دقت و اصلاح نکنید کارهایتان را ما  اصلاح می کنیم.

این کاندیدا ابراز کرد: حالا که امکانات دولتی در اختیار دارید و همه ادارات را با خود همسو کرده اید  اگر این ۴۲۰نفر را اصلاح نکردید ما شما را اصلاح خواهیم کرد.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
 • RSS English News

 • RSS news

  • Coronavirus live news: Cases in Italy overtake China, US infections pass 100,000
   Trump invokes Defence Protection Act; Syria introduces travel restrictions; The UK, Spain, Italy see biggest daily rise in deaths. Follow the latest updatesCoronavirus latest: at a glanceItaly records 969 coronavirus deaths dashing hopes of turnaroundUS coronavirus – liveCovid-19 workers in Spain: ‘You can feel the fear in the air’See all our coronavirus coverage 2.28am GMT […]
  • 'Very scary': pleas for safe harbour from stranded cruise ship near Panama
   Two people have tested positive for coronavirus and four have died on the Zaandam luxury cruise linerPassengers on a cruise ship stranded off the coast of Panama have issued a desperate plea to be allowed to dock after four people died during a covid-19 outbreak on board.Two people have tested positive for the disease and […]
  • Solitary refinement: a lockdown survival guide
   How do you adapt to working from home, keep fit, maintain a social life – and maybe even cut your hair?Coronavirus – latest updatesSee all our coronavirus coverageSocial media is awash with professional colourists pleading with absent clients not to reach for the box dye while they’re closed for business. This is partly because, like […]
  • Katie Swan puts tennis aside to help coronavirus relief effort in Kansas
   British player is making use of enforced career break to organise care packages for delivery in her adopted home of WichitaWhile Covid-19 seeps daily into the consciousness of the White House, 1,200 miles away in Wichita, Kansas, a British tennis player is helping families who know poverty but are yet to feel the full impact […]
  • Trump signs $2.2tn coronavirus stimulus package into law
   Package is largest stimulus in US history, designed to rush aid to workers and businesses as pandemic devastates economyCoronavirus – live US updatesLive global updatesSee all our coronavirus coverageDonald Trump on Friday signed into law the largest economic stimulus package in US history, a bill designed to rush federal assistance to workers and businesses as […]
  • Major League Baseball and players' union agree on terms for return of 2020 season
   Players agree to deal addressing salary and service-time issuesOpening day has been pushed back to mid-May at the earliestPlayers agreed to a deal with Major League Baseball that would preserve service time in the event this season is canceled because of the coronavirus pandemic, but left open details of what a configured schedule would look […]
  • Nolberto Solano sorry after being detained for breaking Peru curfew
   Former Newcastle midfielder seen out after 8pm cut-off timeSolano said trip out for meal had lasted longer than expectedCoronavirus – latest updates | See all our coronavirus coverageThe former Newcastle United midfielder Nolberto Solano apologised on Friday after being detained by Peruvian police for being outside his house during tight quarantine hours set up to […]
  • Tokyo 2021 is golden chance to close Big Sport circus and give the Olympics back | Barney Ronay
   Games officials have the power to purge profiteering from elite competition and rewrite how we watch and enjoy sportCitius. Altius. Cancelled by a bat virus. In the end the decision to postpone the Olympic Games came as no surprise to anyone. Tokyo 2020 had struggled on manfully, like the last Japanese soldier still fighting the […]
  • Players' refusal to compete could stall return of Premier League and EFL
   Footballers concerned about health risks and insurance policiesPremier League, EFL and PFA to hold further talks next weekCoronavirus – latest updates | See all our coronavirus coverageAttempts to resume the Premier League and English Football League seasons after 30 April could be thwarted by players refusing to ­compete because of the coronavirus pandemic.Premier League, English […]
  • 'Nonchalant': Boris Johnson accused of Covid-19 complacency
   Government ‘too slow to act’ and ministers have failed to lead by example, health experts sayCoronavirus – latest updatesSee all our coronavirus coverageBoris Johnson was accused of failing to heed his own advice to the public over how to contain coronavirus on Friday as it emerged that he and other key government figures had themselves […]
 • اطلاعات