خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۵/۲۶ ۲۳:۵۲
شناسه خبر : 22703

آخوتنیک، شکارچی روسیه برای نخستین بار به همراه یک جنگنده به پرواز درآمد+ تصاویر

جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین ارتش روسیه برای نخستین بار به همراه جنگنده سو-۳۰ اس ام به پرواز درآمد. آخوتنیک”(охотник) مطابق با طرح “بال پرواز” و با استفاده از مواد و پوشش‌های ویژه‌ای ساخته شده است که آن عملاً ردیابی آن را برای رادارها غیر ممکن می‌کند.   نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  جدیدترین هواپیمای بدون […] ...

جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین ارتش روسیه برای نخستین بار به همراه جنگنده سو-۳۰ اس ام به پرواز درآمد. آخوتنیک”(охотник) مطابق با طرح “بال پرواز” و با استفاده از مواد و پوشش‌های ویژه‌ای ساخته شده است که آن عملاً ردیابی آن را برای رادارها غیر ممکن می‌کند.شکارچی روسیه برای نخستین بار به همراه یک جنگنده به پرواز در آمد

 

نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین ارتش روسیه برای نخستین بار به همراه جنگنده سو-۳۰ اس ام به پرواز درآمد.

وزارت دفاع روسیه با انتشار ویدئویی از نخستین پرواز پهپاد جدید “آخوتنیک”( Okhotnik ) به همراهی یک جنگنده، خبر داد.

وزارت دفاع روسیه در کانال رسمی یوتیوب خود ویدئویی از پرواز پهپاد “آخوتنیک” (شکارچی) با همراهی جنگنده “سو۳۰ اس ام” به اشتراک گذاشته است.

پیشتر وزارت دفاع روسیه گزارش داده بود که جدیدترین هواپیمای بدون سرنشین ارتش این کشور به نام “آخوتنیک” (شکارچی) نخستین پرواز خود به مدت بیش از ۲۰ دقیقه را انجام داده است.

“آخوتنیک”(охотник) مطابق با طرح “بال پرواز” و با استفاده از مواد و پوشش‌های ویژه‌ای ساخته شده است که آن عملاً ردیابی آن را برای رادارها غیر ممکن می‌کند. این هواپیما مجهز به تجهیزات مختلف برای انواع مختلف پروازهای شناسایی بوده و حداکثر وزن آن به هنگام پرواز به ۲۰ تن می‌رسد.

 

Image result for Сухой С-70 "Охотник

Ministry of Defense publishes video of Okhotnik drone’s first flight

Russian drone Okhotnik makes maiden flight

Russian Okhotnik-B Combat Drone (UCAV) Makes its First Flight