۱۰:۳۷:۱۹ - سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
گشت ارشاد باعث افزایش همجنس بازی شده است! /با گشت ارشاد مخالفم+فیلم
این آقایان مسئول هم که در مورد دخترها بیشتر فشار آوردند و بین دختر و پسر ایجاد فاصله کردند مسائلی مثل گشت ارشاد و بقیه اقدامات منجر به این جدایی شد. که ما هم مخالفت کردیم. دیگر الان روابط تبدیل شده است به پسر به پسر نمونه اش مدرسه دکتر معین خیلی بحث جدی است. […]

این آقایان مسئول هم که در مورد دخترها بیشتر فشار آوردند و بین دختر و پسر ایجاد فاصله کردند مسائلی مثل گشت ارشاد و بقیه اقدامات منجر به این جدایی شد. که ما هم مخالفت کردیم. دیگر الان روابط تبدیل شده است به پسر به پسر نمونه اش مدرسه دکتر معین خیلی بحث جدی است. یعنی همجنسگرایی ایدئولوژیک.


نسیم توسعه به نقل از فردا:  مدرسه معین و اقداماتی که ناظم این مدرسه انجام داده بود از حوادث تلخ امسال بود که باعث ناراحتی افکار عمومی شد. در گفتگوی با دکتر ابراهیم فیاض جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران به بررسی این موضوع پرداخته ایم. متن کامل مصاحبه در روز‌های آتی منتشر خواهد شد.

دانش آموزان مدرسه معین با رضایت خودشان با هم رابطه جنسی برقرار کرده اند.

فیاض در مورد مدرسه معین گفت: «در مدرسه معین، ۳۰، ۴۰ تا بچه پسر زیر نظر ناظم مدرسه با هم رابطه جنسی داشتند. می‌رفتند شمال، لخت مادرزاد می‌شدند و هر کسی با فرد دیگری رابطه جنسی جلو چشم همه برقرار می کرد. ۳۰، ۴۰ تا با هم، بعد عوض می‌کردند و همه هم با رضایت بود. الان چه چیزی را می‌خواهند اثبات کنند، هیچ چیز را نمی‌شود اثبات کنند. »

مدرسه معین نشان دادن تجاوز در حال عادی شدن است/ همجنس گرایی ایدئولوژیک در حال رواج است/ با گشت ارشاد مخالفم/ قشر متوسط ایدئولوژی سکسی را تولید می کنند

وی ادامه داد« هیچی. نهایتاً شلاق بزنند. تمام شد. کاری نمی‌توانند بکند. خانواده‌ها بچه‌ها را برده اند پیش پزشک، گفته حافظه است. حافظه را که نمی‌شود پاک کرد. یعنی می‌خواهم بگویم در مدرسه معین  ایدئولوژی سکس نمایان شده است. یعنی نتیجه عملی اش که در پشت صحنه است عادی شدن تجاوز است. همه تجاوز می‌پذیرند چه بچه چه پسر. این ایدئولوژی که شد االان می‌گویند چه کسی شکایت دارد.

این آقایان مسئول هم که در مورد دخترها بیشتر فشار آوردند و بین دختر و پسر ایجاد فاصله کردند مسائلی مثل گشت ارشاد و بقیه اقدامات منجر به این جدایی شد. که ما هم مخالفت کردیم. دیگر الان روابط تبدیل شده است به پسر به پسر نمونه اش مدرسه دکتر معین خیلی بحث جدی است. یعنی همجنسگرایی ایدئولوژیک. قشر متوسط که در منطقه دو است ایدئولوژی سکسی را تولید می‌کنند. یعنی بچه‌ها خجالت و حیا نکشیدند که ۳۰ الی ۴۰ نفر با هم رابطه جنسی داشتند.»

طبقه پایین جامعه هم به خود فروشی روی خواهد آورد

 استاد دانشگاه تهران در پاسخ به این سوال که آیا می توانیم بگویم در این فرایند طبقه مستضعف هم به سمت فحشا حرکت خواهد کرد هم گفت: « دقیقا. چون پول ندارد. باید خودش را بفروشد، افتخار هم می‌کند که پولدار هم می‌شود. همجنس بازی که در دکتر معین دیدید همان است. روابط جنسی متقاطع بسیار گسترده با عشق. یک دانه از این بچه‌ها از دستشان در رفت. این در خانه ناسازگاری می‌کند می‌برند پیش روانپزشک، روانپزشک با روانکاوی می‌فهمد که رابطه جنسی این طوری داشتند. با این اتفاق بعد از مدت ها مسائل مدرسه معین آشکار شد. اصلاً کسی مشکلی نداشته است. الان ۳۶ تا بچه به یکباره همه ول شد هیچ کس هم حاضر نشد شکایت کند و همه هم گفتند خوب بوده است.»

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات