۱۶:۲۱:۴۲ - سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶
گزارش صداوسیما از اصفهان؛ ۹ نفر کشته شدند و ۱۰۰ نفر بازداشت + فیلم
دیشب شهرهای قهدریجان، خمینی شهر، کهریزسنگ، شاهین شهر، فولادشهر، زرین شهر و نجف آباد؛ شب نا آرامی را سپری کردند. اغتشاش ها دوشنبه شب هم در برخی از شهرستان های استان ادامه داشت.   اقلیم زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: بر اساس گزارش های رسیده پس از قیام مردمی کاشانی ها، این شهرستان شب آرامی […]

دیشب شهرهای قهدریجان، خمینی شهر، کهریزسنگ، شاهین شهر، فولادشهر، زرین شهر و نجف آباد؛ شب نا آرامی را سپری کردند.اغتشاش ها دوشنبه شب هم در برخی از شهرستان های استان ادامه داشت.

 

اقلیم زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما: بر اساس گزارش های رسیده پس از قیام مردمی کاشانی ها، این شهرستان شب آرامی را پشت سر گذاشت.

کاشان فقط شنبه شب با آغاز اغتشاشات، شاهد تخریب برخی از اموال عمومی و دولتی بود که با حضور انقلابی مردم، نا آرامی ها به شب دوم نرسید.
این در حالی بود که دیشب شهرهای قهدریجان، خمینی شهر، کهریزسنگ، شاهین شهر، فولادشهر، زرین شهر و نجف آباد؛ شب نا آرامی را سپری کردند.
در قهدریجان اغتشاش گران به کلانتری ۱۴ این شهر حمله کردند که پس از درگیری با نیروهای انتظامی، شش نفر از مهاجمانی که قصد ورود به این مرکز انتظامی را داشتند، جان خود را ازدست دادند.
در خمینی شهر هم، خانواده ای که در حال عبور از محل درگیری ها بودند؛ مورد اصابت گلوله اغتشاش گران قرار گرفتند که در نهایت پسر ۱۱ ساله کشته و پدر خانواده مجروح شد.
آشوبگران در کهریزسنگ هم دو پاسدار جوان را با اسلحه ای ساچمه زن مورد هدف قرار دادند.
در این حادثه پاسدار علی شاه سنایی به شهادت رسید و پاسدار دیگر مجروح شد.
آشوب ها در شاهین شهر به نحوی دیگر تمام شد.
مردم شاهین شهر که از شدت اغتشاش ها به ستوه آمده بودند، به کمک نیروهای انتظامی و بسیج آمدند و آشوبگران را پراکنده کردند.
اغتشاش گران در شاهین شهردر چهار راه عطار شعبه های بانک مسکن را تخریب کردند؛ بانک ملت را به آتش کشیدند و شیشه های بانک صادرات را هم خرد کردند.
آنان درصدد بودند وارد مجتمع فرهنگی نگارستان واقع در میدان شهرداری شوند که نیروهای بسیج مانع از ورود آنان به این مکان شدند.
آشوبگران امشب ساختمان شورا را در خیابان بهداری این شهر به آتش کشیدند.
در جریان اغتشاش آشوبگران در فولادشهر، بانک های ملی و مهر اقتصاد در خیابان آتش نشانی به آتش کشیده و شیشه های ساختمان های شهرداری شکسته و به اموال عمومی خسارت وارد شد.
در زرین شهر، مرکز شهرستان لنجان هم آشوبگران خسارت هایی به اموال عمومی وارد کردند.
نجف آباد هم امشب شاهد حضور اغتشاشگرانی بود که قصد خسارت زدن به کلانتری شهر را داشتند که با مقاومت نیروی بسیج رو برو شدند.
در آشوب های دوشنبه شب استان اصفهان بیش از ۱۰۰ نفر دستگیر شدند.

 

۰۰:۲۳۰۰:۳۷

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات