خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۷/۰۴ ۱۶:۲۵
شناسه خبر : 23340

کشف ۱۳ تن طلا در زیرزمین خانه شهردار پیشین!

ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند.     نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  ماموران پلیس چین در جریان بازرسی […] ...

ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند.کشف 13 تن طلا در زیرزمین خانه شهردار پیشین + ویدئو

 

 

نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  ماموران پلیس چین در جریان بازرسی از منزل ژان سی، شهردار پیشین ۵۷ ساله شهر گانژو شمش های طلا به وزن در مجموع ۱۳٫۵ تن را در آنجا کشف کردند که در مخفی گاهی در زیر زمین خانه وی قرار داشتند.

 ژان سی علاوه بر شهرداری سمت های دیگری از جمله دبیری حزب کمونیست را نیز عهده دار بود. طبق اخبار غیر رسمی در خانه وی علاوه بر طلا ۲۶۸ میلیارد یوآن (حدود ۳۷ میلیارد دلار) پول نقد کشف شد.

 همچنین ماموران کمیته  مبارزه با اختلاس چین، یک منزل دیگر این مقام پیشین بلندپایه چین با مساحت چندین هزار متر مربع را کشف کرده اند، که وی آنرا از چشم همه پنهان نگه داشته بود.