۱۱:۰۲:۰۶ - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
پیگیری ها برای تبدیل سپیدار مرکزی به بخش انجام شده است.
پیگیری ها برای تبدیل سپیدار مرکزی به بخش انجام شده است. نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری ها برای تبدیل سپیدار مرکزی به بخش انجام شده است.  غلام محمد زارعی بعد از ظهر پنج شنبه در آیین کلنگ زنی و ساماندهی بلوار سپیدار مرکزی افزود: قرار گرفتن فعالیت های […]

پیگیری ها برای تبدیل سپیدار مرکزی به بخش انجام شده است.نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری ها برای تبدیل سپیدار مرکزی به بخش انجام شده است.

 غلام محمد زارعی بعد از ظهر پنج شنبه در آیین کلنگ زنی و ساماندهی بلوار سپیدار مرکزی افزود: قرار گرفتن فعالیت های تجاری، مسکن و تردد زیاد در مسیر این بلوار این موضوع را طلب می کرد که ساماندهی لازم در رابطه با آن صورت بگیرد.

زارعی با بیان اینکه اصلاح شبکه برق و جا به جایی پایه ها در این مسیر انجام شده است تصریح کرد: این مسیر به عنوان میان بری است که مرکز استان را به  شهرستان کهگیلویه و جنوب کشور اتصال می دهد و باید عملیات های مورد نیاز در آن هر چه سریعتر انجام شود.

نماینده بویراحمد و دنا با بیان اینکه سپیدار مرکزی استعداد تبدیل شدن به بخش را دارد بیان داشت: پیگیری هایی در این راستا انجام شده است.

زارعی با اشاره به اینکه این منطقه در حوزه بهسازی و زیرسازی وضع نابسامانی داشتف اظهار کرد: ۳۰ هزار متر مربع عملیات آسفالت در این منطقه انجام شده است.

وی افزود: توسعه فعالیت های مرکز بهداشت  سپیدار با توسعه و تجهیز از برنامه های در دستور کار برای سپیدار است.

زارعی گفت: دولت با تمام توان برای رفع محرومیت ها تلاش می کند و برنامه هایی برای معیشت و اشتغال در روستاها نیز در نظر گرفته شده است.

 

منبع: مهر

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات