۹:۵۸:۳۰ - شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
پیشنهاد نماینده دوما برای استقرار سربازان روس در ایران!
پایگاه های سوریه برای ما کم است. ما به پایگاه هایی در خلیج فارس و اقیانوس هند نیاز داریم. ولادیمیر ژیرینوفسکی، نماینده دوما در مجلس نمایندگان پارلمان روسیه پیشنهاد کرد ناوگان اقیانوس هند در نیروی دریایی روسیه ایجاد شده و پایگاه های نظامی روسی در همه جا در کنار پایگاه های نظامی آمریکا مستقر شوند. […]

پایگاه های سوریه برای ما کم است. ما به پایگاه هایی در خلیج فارس و اقیانوس هند نیاز داریم.ولادیمیر ژیرینوفسکی، نماینده دوما در مجلس نمایندگان پارلمان روسیه پیشنهاد کرد ناوگان اقیانوس هند در نیروی دریایی روسیه ایجاد شده و پایگاه های نظامی روسی در همه جا در کنار پایگاه های نظامی آمریکا مستقر شوند.

به گزارش اسپوتنیک، ژیرنوفسکی در نشست دوما گفت:” پایگاه های سوریه برای ما کم است. ما به پایگاه هایی در خلیج فارس و اقیانوس هند نیاز داریم. نیروی دریایی ما تحت عنوان ناوگان اقیانوس هند باید در آنجا مستفر شود”.
رئیس فراکسیون حزب لیبرال دموکرات روسیه در دوما معتقد است روسیه باید دائماً حضور نظامی خارجی خود را افزایش دهد تا با آمریکا برابری کند. وی گفت “ما به چند پایگاه همچون سوریه نیاز داریم” و پیشنهاد کرد نیروهای مسلح روسیه در ایران مستقر شوند.

منبع: اسپوتینک

منبع:
هاست">سرورپارس هاست">سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه