خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۲/۱۹ ۱۲:۵۵
شناسه خبر : 15137

پاسخی قاطع به حوادث دیشب لندن می‌دهیم.

حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می کنیم و از ایران واکنش قاطعی درباره حادثه شب گذشته خواهند دید. نسیم توسعه به نقل از اقلیم زاگرس: سخنگوی دولت: حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می‌کنیم؛ از ایران واکنش قاطعی خواهند دید.  محمدباقر نوبخت در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا […] ...

حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می کنیم و از ایران واکنش قاطعی درباره حادثه شب گذشته خواهند دید.


پاسخ قاطع به حوادث شب گذشته در لندن می دهیم
نسیم توسعه به نقل از اقلیم زاگرس: سخنگوی دولت: حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می‌کنیم؛ از ایران واکنش قاطعی خواهند دید.

 محمدباقر نوبخت در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا در جمع خبرنگاران افزود : حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می کنیم و از ایران واکنش قاطعی درباره حادثه شب گذشته خواهند دید.
وی در ادامه هم گفت : دولت باید ناجا را پشتیبانی کند و این موضوع را در دستور کار دارد.
سخنگوی دولت افزود : برغم تحقق نیافتن کامل منابع سالانه به جهت اولویت ناجا تخصیص اعتبارات به ناجا به شکل شایسته تر دیده می شود.
نوبخت گفت: سال آینده هم اعتبارات جاری ناجا ۱۰۰ درصد پرداخت می شود.
سخنگوی دولت گفت: ۴ معبر برای تردد به شمال کشور داریم برای کندوان ، فاز اول محور را در سال آینده بهره برداری می کنیم که مسیر را ۶۰ کیلومتر کوتاهتر می کند.
وی افزود: مسیر منجیل به رودبار برای عدم عبور از داخل رودبار در دست اجراست که امیدواریم هرچه سریعتر بهره برداری شود.
نوبخت گفت : وضع جاده ها گرچه بهتر شده است اما با استانداردها برخی جاده ها فاصله دارد و از مردم درخواست می کنیم بیش از حد قوانین و مقررات پلیس را رعایت کنند.

 
ابلاغ قدردانی رئیس جمهور از پلیس از سوی سخنگوی دولت
 
سخنگوی دولت در همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور مراتب قدردانی رئیس جمهور و دولت را به پلیس ابلاغ کرد و گفت: برای اینکه این عزیزان بتوانند به نحو شایسته ای خدمت کنند، دولت موظف است نیروی انتظامی را پشتیبانی کند.
“محمدباقر نوبخت” در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت: از اینکه هر سال در چنین روزهایی، فرصتی برای بنده ایجاد می شود که به نمایندگی از دولت در خدمت نیروهای عزیز انتظامی و پلیس راهور باشم، بسیار خرسندم و از این طریق از سوی دولت و شخص رئیس جمهور اقای “روحانی” از همه فرماندهان و کارکنان ناجا به خاطر زحماتی که می کشند، تشکر می کنم.
سخنگوی دولت افزود : نیروهای پلیس به ویژه پلیس راهور؛ انسان های شریفی هستند که شبانه روز در معابر وجاده ها در سرما ، گرما ، بوران ، آلودگی هوا و … برای ایمن و امنیت بخشی در خدمت مردم هستند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تأکید کرد: این همایش فرصت مغتنمی برای دولت است که تشکر و قدردانی خود را به نیروهای عزیز پلیس ابلاغ کند.
نوبخت در ادامه با اشاره به مأموریت های پلیس مطرح کرد: تخصیص اعتبارات پیش بینی شده به نیروی انتظامی از اولویت های دولت است .
معاون رئیس جمهور تأکید کرد: تلاش دولت این است، تخصیص اعتبارات به ناجا به نحو شایسته و متناسب با نیازها صورت بگیرد.
وی خاطر نشان کرد: البته اذعان دارم آنچه ظرفیت و شایستگی ناجا برای ارائه خدمات به مردم است همواره بیش از اعتبارات تخصیص یافته است.
این مقام مسئول افزود: همه مساعی مشترک بین قوای کشوری و لشکری این است که مطلوب ترین خدمات به مردم ارائه شود.
سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت آزاد راه تهران – شمال، گفت: یک بخش در شمال ایران، مسیر جاده ای برای عبور از البرز داریم، یک قسمت دیگر از هراز، کندوان و مسیر دیگر از قزوین به رشت است، همه این مسیرها برای سهولت تردد مردم به شمال ایران است باید بگویم برای جاده کندوان حداقل امسال فاز اول را اجرایی می کنیم .
وی ادامه داد: مسیر هراز – فیروزکوه نیز در دست اتمام است و همه تمرکزمان بر اتمام پروژه آزاد راه تهران – شمال است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص چشم انداز اقتصادی کشور، گفت: قطعاً سال آینده، سال بهتری خواهد بود و همه چشم اندازهای ما برای سال آینده امیدبخش بوده، امید است سال آینده در جمع شما بتوانم اخبار خوبی از عملکرد دولت به ویژه در حوزه اشتغال و رشد اقتصادی ارائه کنم.