۲۰:۳۵:۵۳ - پنج شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
 هشدار آیت‌الله جزایری به مسئولان دولتی/ اختلال‌گران نظام اقتصادی در اهواز نیستند.
به رئیس جمهور، به رئیس قوه قضاییه و به رئیس مجلس هشدار می‌دهیم به گونه‌ای عمل نکنند که ملت از آنان مأیوس شوند. اختلال‌گران نظام اقتصادی در اهواز نیستند بلکه این افراد در رأس تهران هستند.    نسیم توسعه به نقل از تسنیم: نماینده ولی فقیه در خوزستان ضمن هشدار به مسئولان دولتی و قضائی گفت: اختلال‌گران نظام […]

به رئیس جمهور، به رئیس قوه قضاییه و به رئیس مجلس هشدار می‌دهیم به گونه‌ای عمل نکنند که ملت از آنان مأیوس شوند. اختلال‌گران نظام اقتصادی در اهواز نیستند بلکه این افراد در رأس تهران هستند.  

نسیم توسعه به نقل از تسنیم: نماینده ولی فقیه در خوزستان ضمن هشدار به مسئولان دولتی و قضائی گفت: اختلال‌گران نظام اقتصادی در اهواز نیستند بلکه این افراد در رأس تهران هستند.

 آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری امروز در حاشیه مراسم خاکسپاری حاج عبدالمحمد تاجبخش با هشدار به کسانی که می خواهند راه شهدا را خاموش کنند، اظهار داشت: به کسانی که به انقلاب ضربه می زنند، به مفسدان اقتصادی و  اخلال‌گران نظام اقتصادی همچنین کسانی که برای نوکری آمریکا، اسرائیل و وهابیت پیش قدم هستند هشدار می‌دهم.

وی با هشدار به کسانی که به انقلاب خیانت‌ و خون شهدا را ضایع می‌کنند، افزود: اختلال‌گران نظام اقتصادی در اهواز نیستند بلکه این افراد در رأس تهران هستند. 

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: به رئیس جمهور، به رئیس قوه قضاییه و به رئیس مجلس هشدار می‌دهیم به گونه‌ای عمل نکنند که ملت از آنان مأیوس شوند بلکه باید این افراد مانند شهدا و رزمندگان اسلام به پشتیبانی مقام معظم رهبری بلند شوند. 

وی بیان کرد: امیدوارم همه مسئولان کشوری راه حاج عبدالمحمد تاج‌بخش را ادامه دهند و به خون شهدای انقلاب اسلامی خیانت نکنند و هر چه سریع‌تر شر مفسدین اقتصادی را ریشه‌کن کنند تا در برابر استکبار جهانی و صهیونیسم و وهابیت متحد، ایستاده و پشتیبان مقام معظم رهبری باشیم.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News