۹:۵۶:۳۶ - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
مونسان جایگزین افشانی در شهرداری تهران.
شنیده ها حاکی از آن است که رایزنی‌ها با وی شروع شده است و احتمالا مونسان جایگزین افشانی خواهد شد که به علت اجرای قانون ‌منع بازنشستگان باید از این مسولیت کنار برود.     نسیم توسعه: در حالی که بعد از تصویب و ابلاغ قانون منع بازنشستگان، شرایط برای کنار گذاشته شدن مهندس افشانی […]

شنیده ها حاکی از آن است که رایزنی‌ها با وی شروع شده است و احتمالا مونسان جایگزین افشانی خواهد شد که به علت اجرای قانون ‌منع بازنشستگان باید از این مسولیت کنار برود. Related image

 

نسیم توسعه: در حالی که بعد از تصویب و ابلاغ قانون منع بازنشستگان، شرایط برای کنار گذاشته شدن مهندس افشانی شهردار کنونی تهران مهیا شده است، بحث انتخاب شهردار بعدی تهران به مسئله و تیتر خبری اول رسانه‌ها و افکار عمومی تبدیل شده است.

در چنین شرایطی و درحالی که  گویا محسن هاشمی نیز قصد شکستن میثاق‌نامه اعضای شورای شهر را دارد، همه نگاه‌ها به سوی دکتر علی‌اصغر مونسان است که با توجه به سوابق بسیار روشن و درخشان ایشان در شهرداری تهران، دکتر مونسان به عنوان شهردار جدید پایتخت ایران انتخاب شوند.

شنیده ها حاکی از آن است که رایزنی‌ها با وی شروع شده است و احتمالا مونسان جایگزین افشانی خواهد شد که به علت اجرای قانون ‌منع بازنشستگان باید از این مسولیت کنار برود.

در این خصوص شنیده می‌شود  دکتر ” مونسان ” معاون رییس جمهور و رییس سازمان گردشگری که از مدیران ارشد سابق شهرداری تهران نیز می باشند از گزینه‌های اصلی تصدی شهرداری تهران است.

Related imageعلی‌اصغر مونسان که در سال ۱۳۴۹  در تهران متولد شده، پس از دریافت مدارک کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف به ریاست هیئت مدیره منطقه آزاد کیش رسید. وی مدیرعاملی منطقه آزاد کیش را نیز در پرونده کاری خود دارد.

مونسان در طی فعالیت حرفه‌ای خود با آشنایی کافی بر اصول مدیریت ساخت به مدیرعاملی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران رسید. از کارهای دیگری که در کارنامه وی ثبت شده‌اند می‌توان به مدیرعاملی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، مدیرعاملی شرکت آتی‌ساز (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی)، معاونت اجرایی شرکت هریس (ستاد اجرایی فرمان امام ره) و عضویت هیأت مدیره و معاونت اجرایی شرکت دی (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی) اشاره کرد.

مونسان در در سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیر نمونه شهرداری تهران معرفی شد و در سال ۱۳۹۳ به عضویت هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درآمد. وی در سال ۱۳۹۵ نیز چهره سال صنعت ساختمان در گروه «مدیران دولتی» شد.

هم‌اکنون مونسان به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، یکی از اعضای دولت دوازدهم هستند.      

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات