۱۴:۵۵:۰۶ - چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
محبوب ترین رئیس جمهور ایران کیست؟
در ایران رئیس جمهور براساس میزان رای مردمی منتخب شده و سکان دولت را در اختیار می‌گیرد. سیمای زاگرس: ایران اسلامی پرچم‌دار انتخابات سالم در جهان است. در کشورمان تمامی مسئولین با رای مردم انتخاب می‌شوند و همین امر پشتوانه‌ای محکم را برای مسئولین ساخته است. بسیاری از کشورهای مدعی نظام دموکراتیک همواره در زمان انتخابات‌های […]

در ایران رئیس جمهور براساس میزان رای مردمی منتخب شده و سکان دولت را در اختیار می‌گیرد.سیمای زاگرس: ایران اسلامی پرچم‌دار انتخابات سالم در جهان است. در کشورمان تمامی مسئولین با رای مردم انتخاب می‌شوند و همین امر پشتوانه‌ای محکم را برای مسئولین ساخته است. بسیاری از کشورهای مدعی نظام دموکراتیک همواره در زمان انتخابات‌های مختلف در ایران اسلامی و دیدن حضور پرشور مردم در این حماسه سرشان را به زیر گرفته و از وصف حضور مردم در پای صندوق‌های رای ناتوان ماندند.
 
مردم کشورمان در یازده دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند اما در این میان و در دوره سوم مردم با رای ۹۵ درصدی خود آیت الله سید علی خامنه‌ای را به عنوان رئیس جمهور خود برگزیدند که این میزان رای در ادوار مختلف بی‌سابقه است. لذا می توان گفت  رهبر معظم انقلاب محبوب‌ترین رئیس جمهور کشور در ادوار گذشته است.
 

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات