خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۳/۲۳ ۰۸:۴۷
شناسه خبر : 17106

لاریجانی: دولت در اجرای قانون اقتصاد مقاومتی تخلف کرده است.

رئیس مجلس گفت: در اجرای قانون “نحوه پیگیری تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی” از سوی دولت تخلف صورت گرفته است.   نسیم توسعه به نقل از تسنیم:  رئیس مجلس گفت: در اجرای قانون “نحوه پیگیری تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی” از سوی دولت تخلف صورت گرفته است.  علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی […] ...

رئیس مجلس گفت: در اجرای قانون “نحوه پیگیری تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی” از سوی دولت تخلف صورت گرفته است. 

نسیم توسعه به نقل از تسنیم:  رئیس مجلس گفت: در اجرای قانون “نحوه پیگیری تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی” از سوی دولت تخلف صورت گرفته است.

 علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۳‌خرداد) قوه مقننه و پس از ارائه گزارش نماینده دولت در خصوص نحوه اجرای قانون “نحوه پیگیری تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی”  گفت: در این خصوص تخلف صورت گرفته و توضیحات ارائه شده اشکال عدم اجرای قانون را رفع نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه  طبق گزارش ارائه شده در سطح قوه جلسه برگزار شده، اما طبق قانون باید جلساتی برای هماهنگی قوای مختلف تشکیل می‌شد که این مهم انجام نشده است، ادامه داد: اگر ابهامی در این‌باره وجود داشت باید برای رفع آن سوال می‌شد، زیرا قانون به دولت ابلاغ شده و باید اجرایی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با این وجود نکات مثبتی در گزارش ارائه شده، وجود دارد.

در جریان بررسی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد نحوه اجرای قانون اقتصاد مقاومتی، نماینده دولت به بیان گزارشی در این‌باره  پرداخت  و در گزارش خود آماری از افزایش تولید در بخش‌های مختلف ارائه کرد و آن را در راستای اقتصاد مقاومتی خواند.