۷:۱۹:۵۶ - جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷
قرار است ماه آینده تاسیسات هسته‌ای ایران توسط ترامپ بمباران شود!
چند مقام ارشد دولت استرالیا به این رسانه گفته اند که آمریکا در حال آماده سازی خود برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران است و شاید این اتفاق ماه آینده رخ دهد. نسیم توسعه به نقل از فردا:  ایگاه خبری ABC در خبری مدعی شده است که دونالد ترامپ قصد حمله تاسیسات هسته ای […]

چند مقام ارشد دولت استرالیا به این رسانه گفته اند که آمریکا در حال آماده سازی خود برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران است و شاید این اتفاق ماه آینده رخ دهد.نسیم توسعه به نقل از فردا:  ایگاه خبری ABC در خبری مدعی شده است که دونالد ترامپ قصد حمله تاسیسات هسته ای ایران را دارد.

 این رسانه می نویسد: چند مقام ارشد دولت استرالیا به این رسانه گفته اند که آمریکا در حال آماده سازی خود برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران است و شاید این اتفاق ماه آینده رخ دهد. استرالیا نیز در این حمله به آمریکا کمک خواهد کرد. این در حالی است که تنش شدیدی میان حسن روحانی و ترامپ در جریان است. 

مقامات امنیتی استرالیا گفته اند که همانند بریتانیا احتمالا در این حمله مشارکت خواهند کرد. با این حال مقامات دولتی می گویند که بین مشارکت در حمله و دادن اطلاعات مکان های مختلف تفاوت وجود دارد. این منبع می گوید: دادن چند عکس از مکان های مورد نظر با مشارکت نظامی کاملا متفاوت است.

استرالیا یکی از شرکای اطلاعاتی ۴ کشور دیگر یعنی آمریکا، نیوزلند، بریتانیا و کانادا محسوب می شود. 

هرگونه حمله احتمالی به ایران می تواند تنش ها و درگیری ها در منطقه را به شدت افزایش دهد. 

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات