۹:۵۱:۰۰ - جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
غلامرضا تاج‌گردون: فضای انتخابات سرد است!
این خیلی بد است که درصد مشارکت در انتخابات کاهش پیدا کند. یک عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم شرایط فعلی رقابت‌های انتخاباتی را سرد ارزیابی و بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی کاندیداها تاکید کرد.  غلامرضا تاج‌گردون در یک برنامه تلویزیونی درباره رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: فعلا انتخابات سرد است و […]

این خیلی بد است که درصد مشارکت در انتخابات کاهش پیدا کند.یک عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم شرایط فعلی رقابت‌های انتخاباتی را سرد ارزیابی و بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی کاندیداها تاکید کرد.

 غلامرضا تاج‌گردون در یک برنامه تلویزیونی درباره رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: فعلا انتخابات سرد است و باید شرایط مناسب‌تر شود تا رقابت بیشتری را شاهد باشیم. این خیلی بد است که درصد مشارکت در انتخابات کاهش پیدا کند. بنابراین لازم است تنور انتخابات داغ شود. اگر هم مردم ناراحتی دارند، از برخی فرآیندها ناراحت هستند.

وی افزود: من در روزهای اخیر از سوی یکی از کاندیدهای انتخابات بی‌احترامی به رقیب دیدم که گویی می‌خواست طرف را بی‌ارزش جلوه دهد و بسیار از این موضوع ناراحت شدم. نکته مهم این است که هیچکس نباید از بالا با مردم حرف بزند و کاندیداها بدانند که اگر رای می‌خواهند، چنین روشی درست نیست.

منبع: ایسنا

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات