۱۹:۱۷:۵۱ - پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
سرنوشت کسانی که از سلاح اتمی علیه روسیه استفاده می کنند؟
متجاوزین باید بدانند که مجازات اجتناب ناپذیر است و آنها نابود خواهند شد و ما نیز به عنوان قربانی این تجاوز، راهی بهشت می شویم و آنها بدون اینکه حتی فرصت توبه پیدا کنند، نابود می شوند.   نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  رئیس جمهور روسیه از سرنوشت کسانی که سلاح اتمی علیه این […]

متجاوزین باید بدانند که مجازات اجتناب ناپذیر است و آنها نابود خواهند شد و ما نیز به عنوان قربانی این تجاوز، راهی بهشت می شویم و آنها بدون اینکه حتی فرصت توبه پیدا کنند، نابود می شوند.سرنوشت کسانی که از سلاح اتمی علیه روسیه استفاده می کنند

 

نسیم توسعه به نقل از اسپوتنیک:  رئیس جمهور روسیه از سرنوشت کسانی که سلاح اتمی علیه این کشور استفاده می کنند سخن گفت.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره افرادی که از سلاح اتمی علیه روسیه استفاده می کنند، گفت: ما کشته و راهی بهشت می شویم ولی آنها با عذاب میمرند بدون اینکه فرصت توبه کردن پیدا کنند.

ولادیمیر پوتین افزود: در روسیه هیچ برنامه برای استفاده از سلاح اتمی وجود ندارد و ما از چنین سلاح هایی تنها برای اقدامات تلافی جویانه استفاده خواهیم کرد.

رئیس جمهور روسیه گفت: متجاوزین باید بدانند که مجازات اجتناب ناپذیر است و آنها نابود خواهند شد و ما نیز به عنوان قربانی این تجاوز، راهی بهشت می شویم و آنها بدون اینکه حتی فرصت توبه پیدا کنند، نابود می شوند.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات