۱۲:۱۵:۱۹ - دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شده است؟
عملاً ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حدود سه ماه است که تعطیل شده و کسی هم پاسخگو نیست. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  عضو ناظر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تشکیل‌ نشدن جلسات این ستاد طی ماه‌های اخیر گفت: با این وضعیت ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شده است. عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر […]

عملاً ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حدود سه ماه است که تعطیل شده و کسی هم پاسخگو نیست.اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  عضو ناظر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تشکیل‌ نشدن جلسات این ستاد طی ماه‌های اخیر گفت: با این وضعیت ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تعطیل شده است.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از تشکیل نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی انتقاد کرد و گفت: با کمال تأسف باید عرض کنم که، با توجه به اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، تجلی دیدگاه‌‌های رهبر انقلاب در حوزه مبارزه با فساد است، ماه‌هاست که تعطیل شده و جلسات آن تشکیل نمی‌شود.

وی افزود: جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نزدیک به سه ماه است که تشکیل نشده و هیچ دعوتنامه‌‌ای برای برگزاری جلسات به اعضا ارسال نشده است؛ عملاً این ستاد حدود سه ماه است که تعطیل شده و کسی هم پاسخگو نیست.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در پایان خاطرنشان کرد: از دولت و آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم که نسبت به تشکیل منظم جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اهتمام بیشتری داشته باشند تا بتوان به مبارزه با فساد امیدوار بود.

منبع:
هاست">سرورپارس هاست">سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه