۹:۵۷:۲۰ - جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷
زلزله ۵٫۶ ریشتر در سیستان و بلوچستان؛ آماده باش کامل نیروهای امدادی
از ساعت ۱۰:۴۲ صبح امروز تا ساعت ۱۲:۲۴ ظهر ۱۰ زلزله با قدرت ۲٫۷ تا ۵٫۶ ریشتر در محدوده شهرستان‌های کنارک و ایرانشهر سیستان و بلوچستان به وقوع پیوسته است.   نسیم توسعه به نقل از تسنیم: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون در منطقه مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در محدوده شهرستان […]

از ساعت ۱۰:۴۲ صبح امروز تا ساعت ۱۲:۲۴ ظهر ۱۰ زلزله با قدرت ۲٫۷ تا ۵٫۶ ریشتر در محدوده شهرستان‌های کنارک و ایرانشهر سیستان و بلوچستان به وقوع پیوسته است. 

نسیم توسعه به نقل از تسنیم: مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون در منطقه مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در محدوده شهرستان ایرانشهر در جنوب استان ۹ لزره و پس لرزه رخ داده است.

عبدالرحمان شهنوازی اظهار داشت: تاکنون در منطقه مسجد حضرت ابوالفضل(ع) واقع در محدوده شهرستان ایرانشهر در جنوب استان ۹ لزره و پس لرزه رخ داده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تاکنون خسارت مهمی در پی این زمین لرزه‌ها گزارش نشده، افزود: از ساعت ۱۰:۴۲ صبح امروز تا ساعت ۱۲:۲۴ ظهر ۱۰ زلزله با قدرت ۲٫۷ تا ۵٫۶ ریشتر در محدوده شهرستان‌های کنارک و ایرانشهر سیستان و بلوچستان به وقوع پیوسته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر همه نیروهای امدادی استان در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت دریافت گزارش هرگونه مشکلی خدمات امدادی لازم را ارائه دهند، گفت: ۲۰ ارزیاب هلال احمر در منطقه زلزله‌زده در حال ارزیابی شرابط هستند.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات