خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۲۰ ۲۱:۱۵
شناسه خبر : 15745

روسیه نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورد!

ارتش روسیه به طور ناگهانی نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورده است.     نسیم توسعه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:   ارتش روسیه به طور ناگهانی نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورده است.  المصدر نیوز با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت ارتش روسیه به طور ناگهانی نیروهای خود […] ...

ارتش روسیه به طور ناگهانی نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورده است.روسیه نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورد

 

 

نسیم توسعه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:   ارتش روسیه به طور ناگهانی نیرو‌های خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورده است.

 المصدر نیوز با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت ارتش روسیه به طور ناگهانی نیروهای خود را به حال آماده‌باش کامل جنگی درآورده است. المصدر نیوز همچنین از تحرک خودروهای جنگی و سامانه های موشکی روسیه در سراسر این کشور خبر داد.

در گزارش المصدر نیوز آمده است تحرک نیروهای روسیه بیش از همه در بخش غربی این کشور، نزدیک مرزهای اوکراین و بلاروس و همچنین منطقه «ترانس بایکال» و خاور دور دیده می شود. این گزارش می افزاید: روزهای هشتم و نهم آوریل سال جاری میلادی (امروز و روز گذشته) شاهد تحرکات خودروهای نظامی و نفربرهای زرهی بزرگ و همچنین سامانه های موشکی «اسکندر» با پشتیبانی دفاع هوایی بودیم.

برخی از منابع نیز از استقرار سامانه های فرماندهی و کنترل در پایگاه های دریایی اصلی و فرودگاه های نظامی روسیه خبر می دهند. این در حالی است که مقامات دفاعی روسیه از اظهارنظر دراین باره خودداری کرده اند.

برخی کارشناسان تحرکات اخیر نیروها و تجهیزات نظامی روسیه را به سبب بیم حمله احتمالی آمریکا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به سوریه پس از ادعاهای اخیر درباره حمله شیمیایی به دوما می دانند.

از سوی دیگر، استفان پولتوراک، وزیر دفاع اوکراین، نیز مدعی شد روسیه ۱۱ گردان متشکل از هفتاد و هفت هزار نیرو را در نزدیکی مرز اوکراین مستقر کرده است. 

 

Russia suddenly puts troops on full combat alert

The Russian military command suddenly puts troops on full combat alert,  movements of combat vehicles and missile systems observe almost all over the country.

‘This is about humanity’: Trump promises decision on US military action within 24-48 hours – Russia suddenly puts troops on full combat alert