۱۹:۱۹:۳۴ - شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶
دانشکده مهندسی نفت آبادان تعطیل شد؟!
در پی تحصن اعتراضی دانشجویان صنعت نفت به تخلف در استخدام وزارت نفت، دانشکده مهندسی نفت آبادان تعطیل شد.  بر اساس اعلام سامانه اطلاع‌رسانی دانشکده مهندسی نفت آبادان به دانشجویان، این دانشکده تا اطلاع ثانوی تعطیل شد. در پی تحصن اعتراضی دانشجویان صنعت نفت به تخلف در استخدام وزارت نفت، دانشکده مهندسی نفت آبادان تعطیل شد.  دانشکده […]

در پی تحصن اعتراضی دانشجویان صنعت نفت به تخلف در استخدام وزارت نفت، دانشکده مهندسی نفت آبادان تعطیل شد. بر اساس اعلام سامانه اطلاع‌رسانی دانشکده مهندسی نفت آبادان به دانشجویان، این دانشکده تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

در پی تحصن اعتراضی دانشجویان صنعت نفت به تخلف در استخدام وزارت نفت، دانشکده مهندسی نفت آبادان تعطیل شد.

دانشکده مهندسی نفت آبادان

 دانشکده مهندسی نفت آبادان با ارسال پیامکی به دانشجویان اعلام کرد این دانشکده از امروز شنبه، ۱۱ آذر ماه جاری تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

در متن پیامک ارسالی اعلام شده است: به اطلاع دانشجویان می‌رساند این دانشکده از امروز ۹۶/۹/۱۱ تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام می‌شود.

 پس از سه سال پیگیری مداوم دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه صنعت نفت برای حل مشکل استخدام بورسیه‌های این دانشگاه در وزارت نفت و در حالی که از دو هفته پیش اعتراضات گسترده دانشجویی در آبادان و اهواز آغاز و با تجمع امروز دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت در مقابل دفتر نهاد ریاست جمهوری در پاستور همراه شد؛ واحد آموزش دانشکده مهندسی نفت آبادان با ارسال پیامک به دانشجویان این دانشکده از تعطیلی دانشکده نفت آبادان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

منبع: ایسنا

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات