۱۲:۱۷:۵۳ - جمعه ۱ دی ۱۳۹۶
حذف «اَشهدُ انَ علیاً ولی‌ُِالله» از یک کتاب‌ درسی استان لرستان!
 این کتاب از سوی معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان (لرستان) تهیه و چاپ شده و متاسفانه این ذکر در آن به اشتباه حذف شده است.  مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به موضوع حذف «اشهد ان علیا ولی‌الله» در اذان و اقامه یک کتاب درسی، ضمن عذرخواهی گفت: این کتاب‌ها جمع‌آوری و اصلاح […]

 این کتاب از سوی معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان (لرستان) تهیه و چاپ شده و متاسفانه این ذکر در آن به اشتباه حذف شده است. 


مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به موضوع حذف «اشهد ان علیا ولی‌الله» در اذان و اقامه یک کتاب درسی، ضمن عذرخواهی گفت: این کتاب‌ها جمع‌آوری و اصلاح می‌شوند.

آموزش و پرورش لرستان - کراپ‌شده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از خبرگزاری مهر: علی قربانی در سخنانی با اشاره به حذف عبارت «اشهد ان علیا ولی الله» در کتاب احکام دوم متوسطه پسران اظهار داشت: این کتاب از سوی معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان تهیه و چاپ شده و متاسفانه این ذکر در آن به اشتباه حذف شده است.

وی با اشاره به انتقاد مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در این رابطه عنوان کرد: در این راستا آموزش و پرورش به علت وقوع این اتفاق از مردم و دانش آموزان پوزش خواسته و عذرخواهی می کند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: مدیر کل آموزش و پرورش استان دستور دادند که با مسببان این اتفاق برخورد شود و کتاب ها نیز از سطح مدارس جمع آوری و اصلاح شوند.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات