۲۱:۲۷:۱۶ - پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷
تلفات مصرف مشروبات الکلی در کرج به ۱۸ نفر رسید!
تعداد مسموم‌شدگان مصرف مشروبات الکلی در کرج تا کنون به ۱۴۵ نفر رسیده است.  از این تعداد تاکنون ۱۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند.  پیش از این هم شش نفر در استان به علت مصرف مشروبات الکلی جان خود را از دست داده بودند و با این احتساب طی ۴۰ روز اخیر ۱۸ […]

تعداد مسموم‌شدگان مصرف مشروبات الکلی در کرج تا کنون به ۱۴۵ نفر رسیده است.  از این تعداد تاکنون ۱۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند.  پیش از این هم شش نفر در استان به علت مصرف مشروبات الکلی جان خود را از دست داده بودند و با این احتساب طی ۴۰ روز اخیر ۱۸ نفر به این علت جان باخته‌اند.مشروبات الکلی

 

نسیم توسعه به نقل از ایسنا:: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از افزایش تلفات ناشی از مصرف مشروبات الکلی در کرج طی روزهای اخیر به ۱۲ نفر خبر داد و گفت: تعداد مسموم‌شدگان مصرف مشروبات الکلی در کرج تا کنون به ۱۴۵ نفر رسیده است.

 حاجی رضا شاکرمی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در کرج گفت: طی روزهای اخیر تعداد مسموم‌شدگان  به ۱۴۵ نفر رسیده است که از این تعداد تاکنون ۱۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: ۵۳ ‌نفر از مسموم شدگان همچنان در بیمارستان‌های سطح شهر کرج بستری هستند و دوران درمان خود را سپری می‌کنند و ۸۰ نفر نیز پس از طی دوران درمان‌ ترخیص شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب کرج تصریح کرد: این پرونده در دادسرا در دست رسیدگی است و دستورات قضایی برای بررسی دقیق جزئیات صادر شده است.

گفتنی است پیش از این هم شش نفر در استان به علت مصرف مشروبات الکلی جان خود را از دست داده بودند و با این احتساب طی ۴۰ روز اخیر ۱۸ نفر به این علت جان باخته‌اند.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات