۱۳:۲۴:۴۳ - پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷
تخلیه ۴۸ سکوی نفتی امریکا در خلیج مکزیک
طوفان گرمسیری گوردن آمریکا را مجبور کرد ۴۸ سکوی استخراج نفت و گاز طبیعی را در خلیج مکزیک تخلیه کند. نسیم توسعه به نقل از نیک نفت:  طوفان گرمسیری گوردن آمریکا را مجبور کرد ۴۸ سکوی استخراج نفت و گاز طبیعی را در خلیج مکزیک تخلیه کند. گروه واکنش به طوفان اداره ایمنی و حفاظت […]

طوفان گرمسیری گوردن آمریکا را مجبور کرد ۴۸ سکوی استخراج نفت و گاز طبیعی را در خلیج مکزیک تخلیه کند.آمریکا مجبور به تخلیه 48 سکوی نفتی در خلیج مکزیک شد

نسیم توسعه به نقل از نیک نفت:  طوفان گرمسیری گوردن آمریکا را مجبور کرد ۴۸ سکوی استخراج نفت و گاز طبیعی را در خلیج مکزیک تخلیه کند.

گروه واکنش به طوفان اداره ایمنی و حفاظت از محیط زیست آمریکا (BSEE) روز چهارشنبه اعلام کرد: طوفان گرمسیری گوردن موجب تخلیه ۴۸ سکوی استخراج نفت و گاز طبیعی در خلیج مکزیک شد. کارکنان از همه ۴۸ سکوی تولید (۶٫۹۹ درصد از ۶۸۷ سکو در خلیج مکزیک) تخلیه شده اند.
اداره ایمنی و حفاظت از محیط زیست آمریکا تخمین زد حدود ۹٫۳۶ درصد از تولید فعلی نفت در خلیج مکزیک “موقتا متوقف (شات-این)” شده است. “شات- این” اصطلاحی که به بسته شدن دریچه های ایمنی واقع در زیر بستر اقیانوس برای جلوگیری از انتشار نفت و گاز، اشاره دارد.علاوه بر این، ۱۰٫۲۹ درصد استخراج گاز طبیعی در خلیج مکزیک تعطیل شده است.
پیش از این، مرکز ملی طوفان آمریکا اعلام کرده بود احتمال وقوع شدیدتر شدن طوفان های گرمسیری وجود دارد، به این معنی که طوفان می تواند قبل از رسیدن به خشکی به طوفان شدید(گردباد دریایی) تبدیل شود.

رسانه های محلی گزارش دادند: طوفان گوردن سه شنبه شب، پس از حرکت به سمت ساحل و بر جا گذاشتن خسارات گسترده در ساحل خلیج مکزیک، به سرعت در حال از دست دادن شدت خود بود.مرکز ملی طوفان های آمریکا بعدا اعلام کرد: به هر حال، طوفان گوردن در مرکز میسی سی پی به سرعت در حال از دست دادن شدت خود است، اما این مرکز هشدار داد: خطر بارش های شدید و جاری شدن سیل تا چندین روز ادامه خواهد داشت.پس از پایان طوفان، اداره ایمنی و حفاظت از محیط زیست آمریکا قصد بازرسی و بازبینی تجهیزات آسیب دیده را دارد.

Gordon makes landfall, child in mobile home storm’s first fatality

Hurricane Florence upgraded to Category 4 storm as Gordon moves inland

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات