۶:۱۳:۵۲ - یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷
بورس رکورد ۵۰ ساله را شکست/ پرش شاخص بر قله ۱۰۰۰۰۰ واحد
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با معامله تعداد ۲۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۸۶میلیارد تومان در ۱۱هزار نوبت تا به این لحظه، شاخص بورس رشد ۱۶۳۱واحدی را رقم زد و به ارتفاع تاریخی ۱۰۰۰۰۰ واحد دست یافت. نسیم توسعه به نقل از تسنیم:    دقایقی پیش شاخص بورس قله ۱۰۰،۰۰۰ واحد را فتح کرد.  در […]

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با معامله تعداد ۲۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۸۶میلیارد تومان در ۱۱هزار نوبت تا به این لحظه، شاخص بورس رشد ۱۶۳۱واحدی را رقم زد و به ارتفاع تاریخی ۱۰۰۰۰۰ واحد دست یافت.نسیم توسعه به نقل از تسنیم:    دقایقی پیش شاخص بورس قله ۱۰۰،۰۰۰ واحد را فتح کرد.

 در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه با معامله تعداد ۲۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۷۸۶میلیارد تومان در ۱۱هزار نوبت تا به این لحظه، شاخص بورس رشد ۱۶۳۱واحدی را رقم زد و به ارتفاع تاریخی ۱۰۰۰۰۰ واحد دست یافت.

بیشترین تأثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام دتا به این لحظه به نام نمادهای معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و صنایع پتروشیمی خلیج فارس شده است.

این در حالی است که در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۴۵ میلیون ورقه به‌ ارزش ۱۱۴میلیارد تومان در ۳هزار نوبت، تا به این لحظه آیفکس ۲۶ واحد رشد کرده و در ارتفاع ۱۱۷۹واحد قرار گرفته است.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات