۱۵:۱۳:۵۶ - جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
بحرانی شدن شیوع آنفولآنزای فوق حاد پرندگان در کهگیلویه و بویراحمد!
در برخی از شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد آنفولآنزای فوق حاد پرندگان جدی و بسیار خطرناک گزارش شده است. معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بحرانی بودن شیوع آنفولآنزای فوق حاد پرندگان در این استان خبرداد و تاکید کرد که تمامی دستگاه های مرتبط بایستی به فکر چاره برخورد با این بیماری […]

در برخی از شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد آنفولآنزای فوق حاد پرندگان جدی و بسیار خطرناک گزارش شده است.معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بحرانی بودن شیوع آنفولآنزای فوق حاد پرندگان در این استان خبرداد و تاکید کرد که تمامی دستگاه های مرتبط بایستی به فکر چاره برخورد با این بیماری خطرناک باشند.

فتاح محمدی” در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد از مسئولان این استان خواست مراقبت های ویژه جهت جلوگیری از شیوع بیماری آنفولآنزای فوق حاد پرندگان انجام دهند.

وی گفت: متاسفانه بیماری آنفولآنزای فوق حاد پرندگان از طریق استان های همجوار کهگیلویه و بویراحمد به این استان انتقال داده شده و تعدادی از پرندگان خانگی را تلف کرده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از افزایش تعداد اکیپ های ایست و بازرسی ویژه جلوگیری از ورود پرندگان زنده به این استان خبرداد.

محمدی افزود: در برخی از شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد آنفولآنزای فوق حاد پرندگان جدی و بسیار خطرناک گزارش شده است.

وی تاکید کرد که واحدهای ایست و بازرسی در این ارتباط باید فعال تر شوند.

منبع: ایلنا

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات