۲۰:۳۱:۲۱ - پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
اولین کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در گچساران.
کمپین دعوت از یک مهندس نفتی گچسارانی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم توسط هواداران وی تشکیل شده و به شدت نیز فعال شده است.   با وجود آنکه که هنوز مدت زمان زیادی تا برگزاری انتخابات دور آینده مجلس شورای اسلامی باقیمانده است اما این‌ روزها در فضاهای مجازی به ویژه اینستاگرام، کمپین دعوت از […]

کمپین دعوت از یک مهندس نفتی گچسارانی برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم توسط هواداران وی تشکیل شده و به شدت نیز فعال شده است.  با وجود آنکه که هنوز مدت زمان زیادی تا برگزاری انتخابات دور آینده مجلس شورای اسلامی باقیمانده است اما این‌ روزها در فضاهای مجازی به ویژه اینستاگرام، کمپین دعوت از یک مهندس نفتی گچسارانی توسط هواداران وی تشکیل شده و به شدت نیز فعال شده است.

کمپین دعوت از مهندس یوسف باقری از مدیران ارشد و توانمند شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران از سوی هواداران وی تشکیل شده کمپینی که می‌توان گفت اعتراضی نرم و قابل تامل به فضای کنونی سیاسی و اجرایی گچساران  و باشت به ویژه گچساران است.

مهندس یوسف باقری از شهروندان ترک‌زبان و قشقایی گچساران است که به نظر می‌رسد در حال تبدیل شدن به گزینه واحدی برای ترک‌زبانان و البته نیروهای مختلف سیاسی از جمله بعضی از اصولگرایان است.

شاید بتوان گفت گرایش و روی آوردن به گزینه باقری نوعی اعتراض به شرایط و احوالات کنونی سیاسی و عدم توجه ویژه غلامرضا تاجگردون به استفاده از توانمندی‌ها و استعدادهای ترک‌زبانان در مناصب مهم سیاسی و اجرایی گچساران و باشت باشد.

به هرحال هنوز تا انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی مدت زمان زیادی باقی مانده است اما کمپین دعوت از مهندس یوسف باقری در حال گسترش و یارگیری در شرایط کنونی گچساران و باشت است.

اما مهندس یوسف باقری کیست و چه رزومه‌ای دارد:


 

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات