۶:۰۶:۳۰ - شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
انتشار شاخص بهره‌وری از ۸۴ تا ۹۶/رشد تولید ناخالص غیرنفتی؛ ۴ درصد
رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، از انتشار گزارش شاخص‌های بهره‌وری کشور طی دوره ۱۳۸۴ – ۱۳۹۶ بر اساس سال پایه ۱۳۹۰ خبر داد.   نسیبم  توسعه به نقل از مهر:  رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، از انتشار گزارش شاخص‌های بهره‌وری کشور طی دوره ۱۳۸۴ – ۱۳۹۶ بر اساس سال پایه ۱۳۹۰ خبر داد. علی اکبر […]

رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، از انتشار گزارش شاخص‌های بهره‌وری کشور طی دوره ۱۳۸۴ – ۱۳۹۶ بر اساس سال پایه ۱۳۹۰ خبر داد.انتشار شاخص بهره‌وری از ۸۴ تا ۹۶/رشد تولید ناخالص غیرنفتی؛ ۴ درصد

 

نسیبم  توسعه به نقل از مهر:  رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، از انتشار گزارش شاخص‌های بهره‌وری کشور طی دوره ۱۳۸۴ – ۱۳۹۶ بر اساس سال پایه ۱۳۹۰ خبر داد.

علی اکبر اولیاء گفت: در این گزارش روش مورد استفاده برای سنجش شاخص‌های بهره‌وری به همراه نتایج حاصل از این محاسبات و تحلیل‌های آماری مرتبط با آن ارائه شده است.

وی در ادامه گفت: بر این اساس، آمار و اطلاعات مورد نیاز برای سنجش شاخص‌های بهره‌وری در سطح کلان اقتصاد و ۹ فعالیت اقتصادی گردآوری و پالایش شده و براساس روش‌های استاندارد، نسبت به سنجش شاخص‌های بهره‌وری اقدام شده است.

رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران با بیان اینکه این سازمان با توجه به مأموریت‌های خود، برنامه جامع بهره‌وری کشور و ماده ۵ قانون برنامه ششم توسعه کشور، تکالیفی را نسبت به پایش و سنجش بهره‌وری برعهده دارد، یادآور شد: بدین ترتیب سازمان ملی بهره‌وری ایران با مشارکت مراکز آماری کشور به صورت سالانه اقدام به سنجش و ارزیابی شاخص‌های بهره‌وری در سطح کلان و فعالیت‌های اقتصادی می‌کند.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News