خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۷/۱۴ ۰۶:۳۷
شناسه خبر : 19406

افزایش ۱۰۰ درصدی صادرات روس ها به ایران/ واردات از ترکیه و امارات ۳۰ درصد کاهش یافت + جدول

در ۶ ماهه  نخست سال جاری کشور چین همچنان مهمترین کشور صادر کننده کالا به ایران است. بر این اساس واردات از امارات با رقم ۳٫۱ میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه سال قبل با افت ۳۰ درصدی مواجه شده است. همچنین در این مدت واردات از کشور ترکیه نیز با رقم  ۱٫۱ میلیارد دلار […] ...

در ۶ ماهه  نخست سال جاری کشور چین همچنان مهمترین کشور صادر کننده کالا به ایران است. بر این اساس واردات از امارات با رقم ۳٫۱ میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه سال قبل با افت ۳۰ درصدی مواجه شده است. همچنین در این مدت واردات از کشور ترکیه نیز با رقم  ۱٫۱ میلیارد دلار با افت ۲۸ درصدی رو به رو شده است.


 

نسیم توسعه به نقل از تسنیم:  در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری واردات از ترکیه و امارات حدود ۳۰ درصد کاهش یافته است.

بررسی آمارهای تجارت خارجی نشان می دهد، در ۶ ماهه  نخست سال جاری کشور چین همچنان مهمترین کشور صادر کننده کالا به ایران است. بر این اساس واردات از امارات با رقم ۳٫۱ میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه سال قبل با افت ۳۰ درصدی مواجه شده است. همچنین در این مدت واردات از کشور ترکیه نیز با رقم  ۱٫۱ میلیارد دلار با افت ۲۸ درصدی رو به رو شده است.

این در حالی است که واردات از کشور روسیه با رقم ۶۳۳ میلیون دلار نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش تقریبی ۱۰۰ درصدی مواجه شده است.