۹:۳۹:۴۳ - جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷
افزایش میزان بارورسازی ابرها در مقایسه با سال گذشته/ اعلام آمادگی سپاه برای توسعه پروژه
میزان پروازها در مقایسه با سال گذشته بیشتر است و مقدار افزایش آن در جلسه‌ای که با مسئولان نیروی هوایی سپاه برگزار می‌کنیم مشخص می‌شود.                   نسیم توسعه به نقل از نیک نفت:  وزیر نیرو گفت: نیروی هوایی سپاه پاسداران این آمادگی را دارد تا در زمینه […]

میزان پروازها در مقایسه با سال گذشته بیشتر است و مقدار افزایش آن در جلسه‌ای که با مسئولان نیروی هوایی سپاه برگزار می‌کنیم مشخص می‌شود.افزایش میزان بارورسازی ابرها در مقایسه با سال گذشته/ اعلام آمادگی سپاه برای توسعه پروژه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نسیم توسعه به نقل از نیک نفت:  وزیر نیرو گفت: نیروی هوایی سپاه پاسداران این آمادگی را دارد تا در زمینه بارورسازی ابرها به وزارت نیرو کمک کند.

 رضا اردکانیان وزیر نیرو در خصوص برنامه وزارت نیرو برای بارورسازی ابرها در نیم سال دوم سال جاری، اظهار کرد: مقرر شده است تا جلسه‌ای با فرماندهان نیروی هوایی سپاه پاسداران به منظور برنامه‌ریزی در خصوص استفاده از امکانات این بخش برگزار کنیم.

وزیر نیرو گفت: نیروی هوایی سپاه پاسداران این آمادگی را دارد تا در زمینه بارورسازی ابرها و افزایش میزان بارندگی‌ها به وزارت نیرو کمک کند.

اردکانیان درباره اینکه میزان پروازها به منظور بارورسازی ابرها در مقایسه با سال گذشته افزایش پیدا می‌کند یا خیر، گفت: میزان پروازها در مقایسه با سال گذشته بیشتر است و مقدار افزایش آن در جلسه‌ای که با مسئولان نیروی هوایی سپاه برگزار می‌کنیم مشخص می‌شود.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات