۱۸:۳۴:۵۸ - چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶
افزایش شدت بارش‌ها در استان‌های جنوبی
سامانه بارشی که از چند روز پیش وارد کشور شده بود به نواحی جنوبی کشور رسیده است. اقلیم زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:   کارشناس سازمان هواشناسی: سامانه بارشی که از چند روز پیش وارد کشور شده بود به نواحی جنوبی کشور رسیده است.  امیر سرکرده افزود: در چند روز گذشته در نواحی غربی کشور […]

سامانه بارشی که از چند روز پیش وارد کشور شده بود به نواحی جنوبی کشور رسیده است.اقلیم زاگرس به نقل از خبرگزاری صداوسیما:   کارشناس سازمان هواشناسی: سامانه بارشی که از چند روز پیش وارد کشور شده بود به نواحی جنوبی کشور رسیده است.

 امیر سرکرده افزود: در چند روز گذشته در نواحی غربی کشور بارش باران خوبی داشتیم که امروز هم بطور پراکنده و خفیف بارشها را در نواحی غربی خواهیم داشت اما شدت بارش ها در استان های جنوبی مانند بوشهر، هرمزگان، فارس، سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، رضوی و خراسان شمالی پیش بینی شده است.
وی گفت: ادامه بارش ها را به صورت پراکنده در استان های چهارمحال و بختیاری، لرستان، ایلام و گلستان نیز شاهد خواهیم بود. 
کارشناس هواشناسی افزود: این شرایط برای روزهای پنج شنبه و جمعه در نیمه شرقی کشور نیز پیش بینی است و احتمالا رگبار، رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید را در نواحی شرقی و جنوب شرقی خواهیم داشت. 
وی ادامه داد: برای جمعه شب نیز در قسمت های شمال غربی بارش های پراکنده ای را شاهد خواهیم بود و برای روز پنجشنبه در نواحی شرقی نیمه شمالی کشور وزش باد شدید را پیش بینی می کنیم. 
سرکرده گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و حداکثر دما ۱۳ و حداقل ۶ درجه خواهد بود.

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات