۱۳:۱۸:۱۲ - دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۷
اردوغان با لباس رزم در مرز سوریه همراه با خوانندگی ابراهیم تاتلیس + فیلم
در جریان این بازدید ابراهیم تاتلیسس (تاتلیس)، خواننده ترکیه‌ای که اصالتاٌ کرد است در حضور اردوغان ترانه‌ای را درباره پیروزی ارتش ترکیه در شهر عفرین سوریه خواند.   نسیم توسعه به نقل از ایسنا:  رئیس‌جمهور ترکیه با یونیفورم نظامی از پاسگاهی در جنوب این کشور که در مرز با سوریه است، بازدید کرد. رجب طیب […]

در جریان این بازدید ابراهیم تاتلیسس (تاتلیس)، خواننده ترکیه‌ای که اصالتاٌ کرد است در حضور اردوغان ترانه‌ای را درباره پیروزی ارتش ترکیه در شهر عفرین سوریه خواند.اردوغان

 

نسیم توسعه به نقل از ایسنا:  رئیس‌جمهور ترکیه با یونیفورم نظامی از پاسگاهی در جنوب این کشور که در مرز با سوریه است، بازدید کرد.

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در جریان بازدید از پاسگاه مرزی “اوغول بینار” در استان هاتای واقع در جنوب این کشور با سربازان ترکیه‌ای دیدار کرد.

خلوصی آکار، رئیس ستاد ارتش ترکیه و فرماندهان نظامی اردوغان را همراهی می‌کردند.

وی در مقابل سربازان در این پاسگاه گفت: نیروهای شرکت کننده در عملیات “شاخه زیتون” توانستند ۳۸۵۲ “تروریست” را در منطقه عفرین از پای درآورند.

در جریان این بازدید ابراهیم تاتلیسس (تاتلیس)، خواننده ترکیه‌ای که اصالتاٌ کرد است در حضور اردوغان ترانه‌ای را درباره پیروزی ارتش ترکیه در شهر عفرین سوریه خواند.

علاوه بر ابراهیم تاتلیسس، آژدا پکان و سیبل جان، از جمله خوانندگانی بودند که برای نشان دادن حمایت خود از عملیات “شاخه زیتون” علیه نیروهای کرد در منطقه عفرین سوریه، با اردوغان همراه شدند.

 

 

Tatlıses’ten Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel ‘Afrin’ türküsü

İbrahim Tatlıses’ten Cumhurbaşkanı Erdoğan için Münbiç ve Afrin türküsü

İbrahim Tatlıses, Erdoğan’la sınıra gitti, ‘Yaylalar’ türküsünü değiştirdi: Baktın Afrin hoş değil, Menbiç’i dolaş da gel…

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات