۱:۳۹:۰۳ - یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
آخرین تصاویر از فرمانده ایرانی و بختیاری تیپ زینبیون پاکستان +فیلم
شهید مدافع حرم«علیرضا جیلان» ملقب به ذوالفقار یکی از فرماندهان تیپ زینبیون شامل رزمندگان پاکستانی مدافع حرم بود که سرانجام در نبرد آزادسازی و پاکسازی شهر البوکمال در ۲۸ آبان ۹۶ به فیض شهادت نائل شد. پاسدار شهید علیرضا جیلان (ذوالفقار) یکی از فرماندهان تیپ زینبیون بود که در البوکمال به شهادت رسید. اقلیم زاگرس به […]

شهید مدافع حرم«علیرضا جیلان» ملقب به ذوالفقار یکی از فرماندهان تیپ زینبیون شامل رزمندگان پاکستانی مدافع حرم بود که سرانجام در نبرد آزادسازی و پاکسازی شهر البوکمال در ۲۸ آبان ۹۶ به فیض شهادت نائل شد.پاسدار شهید علیرضا جیلان (ذوالفقار) یکی از فرماندهان تیپ زینبیون بود که در البوکمال به شهادت رسید.

شهید علیرضا جیلان

اقلیم زاگرس به نقل از  تسنیم: شهید مدافع حرم«علیرضا جیلان» ملقب به ذوالفقار متولد ۲۸ بهمن ۱۳۶۲ و اصالتاً اهل شهر بروجن و ساکن شهر قم بود که داوطلبانه عازم سوریه شد. او یکی از فرماندهان تیپ زینبیون شامل رزمندگان پاکستانی مدافع حرم بود که سرانجام در نبرد آزادسازی و پاکسازی شهر البوکمال در ۲۸ آبان ۹۶ به فیض شهادت نائل شد.

لحظات اولیه عملیات فتح کامل البوکمال و آخرین تصاویر از پاسدار شهید علیرضا جیلان (ذوالفقار) از فرماندهان تیپ زینبیون در فیلم زیر قابل مشاهده است:

                                                                                                                                                           

منبع:
سرورپارس سرور پارس نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه نسیم توسعه
  • RSS English News

  • RSS news

  • اطلاعات